Dit jaar mag de Dag van de wetenschappen (zondag 29 november 2020) niet doorgaan op locatie en digitaal solderen is geen optie 😉
Niet getreurd, wij brengen de Dag van de wetenschappen naar jou toe!
Vorig jaar was onze Rudolph (het rendier met rode neus) geliefd bij jong en oud!
Dit jaar hebben we een pakket samengesteld van 3 kerstversieringen die jij moet voorzien van … licht!
Onze sneeuwvlok, de sneeuwman en de kerstboom zijn gemaakt met de 3D printer. Jij moet er de lichtjes in plaatsen.Warm je soldeerbout alvast maar op!
En heb je geen soldeerbout? Niet getreurd, die kan je bij ons zelfs uitlenen of kopen.
Al het nodige materiaal zit in een handige doos met jouw naam welke je nadien nog kan gebruiken om de kerstornamenten veilig op te bergen tot volgend jaar!
Pakket 1:
- 3 kerstornamenten: sneeuwvlok, sneeuwman, kerstboom
- LED’s, draad, batterijhouders, batterijen, soldeertin
- Handleiding
Prijs: 20 euro
Pakket 2:
- pakket 1 +Â Velleman USB-Soldeerbout VTSUSB3
Prijs: 33 euro
Pakket 3:
- Pakket 1 + uitlenen van een soldeerbout
Prijs: 20 euro + 15 euro waarborg (die krijg je volledig terug bij het inleveren van de soldeerbout)
Wij brengen de pakketten gratis bij jou thuis of sturen ze op met de post (afhaalpunt Bpost).
Onze kerstversiering zorgt voor uren plezier niet alleen tijdens het maken, maar ook nadien in de kerstboom!
Leuk om zelf te maken maar ook als cadeau onder de kerstboom!
Bestellen kan vanaf nu via email (info@sapikids.be), messenger of whatsapp!